» Poradna » Notebooky

NTB do 18 000 Kč

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký notebook by jste doporučovali koupit do ceny 18 000 Kč.Využití: Na hry a do školy. Měl bych požadavek na výdrž baterie, která by měla mít minimální výdrž 5 hodin. Děkuji

Odpovědi na otázku

První a poslední nabídka je velmi výhodná... jestli chceš jiný, hledej notebook s parametry i5 3230m / 4200m a GT740m. Pokud budeš projíždět nabídky, tak např. do měsíce by se mohla objevit podobná nabídka jako je ten notebook s GT750m, a třeba i levněji.

Ten první notebook se mi zamlouvá, jen škoda že nemá operační systém. Měsíc si klidně počkám, koupě nespěchá.

Tak kup ten poslední, taky velmi dobrá nabídka. Rozdíl mezi GT740m a GT750m bude ve hrách tak 5FPS, takže žádný velký rozdíl.

17" do školy? To je terno. :D

Parametry jsou super, ale dotazu rozumim tak, ze dotycny bude tahat ntb casto sedm, 17 je pak dost neprakticka. Ten Acer je multimedial, dekl LCD je dost mekke, tak bud davat dost pozor a poridil si fakt kvalitni batoh (dalsi hmotnost navic).. nebo bych radeji volil jiny kousek. Cena je super, ale o rok kratsi zaruka a historie kousku (ze byl servisovany) je trochu na povazenou, pro nekoho.Ty Asusy popravde moc neznam.. jak jsou na tom se zpracovanim. Ale na kazdodenni prenaseni me velke ntb nebyznys rady (ale chapu, ze s tou cenou a na hry neni prilis na vyber) nelakaji. :) Pro tazatele asi moc jinych moznosti neni.

Díval jsem se a tento mi taky nepřišel k zahození :http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge-e540...

přidávám se k názoru, že 17ka notes je na nošení do školy pitomost. 17ky jsou neforemné těžké krámy, co se pořádně nevejdou na lavici (přinejmenším ne na ty stolečky na vysoké), hrozně se pronesou a podle mne jsou vhodné akorát tak na kolej, coby přenosná pracovní stanice s tím, že se přenese tak maximálně jednou týdně.Takže podle mne vzít radši 15ku. A obávám se, že zadání na hry a výdrž baterky minimálně 5 hodin si navzájem odporují. Nevím, jak je na tom s úsporností nVidia Optimus, ale vím, že ty výkonné stroje jsou s úsporností na štíru...

Co to je za nesmysl? jasné, že o výdrži baterie nemá cenu se bavit, pokud využívá nvidia grafika. Výdrž se udává pro grafiku v procesoru HD4000 nebo HD4600.