» Poradna » Notebooky

Ntb do 12k

Zdravím, potřeboval bych sehnat co nejlepší notebook do 12 000 na práci do školy a občasné hraní nenáročných her, ale hlavně aby měl velký disk. Už jsem na nějaké koukal, ale parametry jsou dost podobné a jaké značka je nejlepší netuším.Předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

díky :)

Ohledně toho navrhovaného notebooku bych ti doporučil, aby sis prošel recenzi uživatelů, kteří tenhle stroj již zakoupili.. Je tam totiž zvláštní zmínka o tom, že nainstalovaný jazyk(čeština) není zcela komplet v celém systému. Je to jakási zvláštní míchanice češtiny a angličtiny. Proto mnozí v recenzích doporučují systém přeinstalovat čistou instalací českou instalačkou. Někdo miluje originál systém i s balastem od výrobce notebooků včetně používání tovární zálohy v problémových situacích. Někdo se necítí být zdatný na přeinstalování operačního systému čistou instalaci .. i když na tom není nic obzvláště tak složitého.. A navíc k tomu lze vyhledat na netu hafo návodů, jak na to.. Rozhodnutí je jen na tobě..