» Poradna » Notebooky

Ntb Acer Aspire5552g nenajede

Zdravim,dnes jsem ntb vypnul a nerozjede se po novem zapnuti, svti tlacitko napajeni i baterie vse modre tedy ok, ale nerozsviti se hdd a obrazovka je mrtva, zkousel jsem postup odpojit od site,vytahnout baterku,podrzet tlacitko napajeni,pak vse vratit zet,ale je to stejne,uz to prkrat udelalo,nesvitila obrazovka,ale hdd hrabal, na nekoikaty pokus vypnou zapnout ntb najel,ted jen se vse rozsviti,zahrabe mechanika,ale nezahrabe hdd a obrazovka e mrtva, neni to doufam deska kaput,kdyz dvd mechanika normalne nacte. Diky za rady a tipy.

Odpovědi na otázku

Do BIOSu se dostanes?

Zkus připojit monitor. Pokud najede, může zlobit displej. Pokud ne, je v háji MB. Tipuji to na zaprané chlazení a současné horko dokonalo dílo zkázy. ☺

Ntb je cca 3 měsíce po servis. čištění/přepastování, stálá teplota max do 67 stupnu, chlapi už se povedlo, po celem dnu hledani, zkoušení, nakonec youtube.Pomohlo toto:odpojit napajení+bateriidržet 30-60s tlačítko powerzapojit napajení (bez baterie)zapnoutBINGONevím však stále co se děje, proč nešel ntb zapnout (černá obrazovka), načetla se jen mechanika a svitilo tlačítko napajení + power, hdd nesvitil.Výše uvedený postup jsem našel i tady a zkoušel ho xkrat, jen byla chyba asi kratkeho pridržení tl. power, protože se nikdy ntb nerozjel, co Vy na to ? BATERIE v háji, nebo v nejbližší době čip/deska? Co radíte ?