» Poradna » Notebooky

NTB - rada

Dobrý den,vybral jsem si tento notebook:https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-s130-14igm1)Je lepší ho koupit na Alza.cz nebo CZC.cz? (cena je stejná)2)Na NTB je nainstalovaný Win 10 S. Je možné ho zdarma a bez ztráty záruky přepnou na Home nebo Pro?3)NTB má jen 64 GB eMMc disk. Chtěl bych však kapacitu 256 GB. Který disk byste doporučili místo něj? A můžu si ho vyměnit bez ztráty záruky?Díky,Michal

Odpovědi na otázku

eMMC je připájený na desce a vyměnit nejde. Na co ti takový slabý šrot bude?

Co přesně na něm chceš dělat? Nezvládne skoro nic. Bude to sotva na internet.

64GB pamat je naletovana na doske, avsak ine modely s rovnakym nazvom maju aj sata. Kym ho nerozoberies nebudes vediet = ruky prec.

kup si repas s i5kou, 8GB ram a minimalne 240GB SSdckom

Kup si radši nějaký repasovaný notebook, třeba HP Elitebook, kupovat tohle nemá smysl...

Tak takovejhle kram fakt nechces...Vyhozeny penize.