» Poradna » Programy

NT 4 Explorer

Je možné v pruzkumniku NT4 pomoci prepinacu nastavit zobrazeni jineho disku\slozky nez C:, a pokud ano, jak? (konvence pro W95 - prepinace /e, n, ... nefunguje). Myslim tim zobrazeni v rootu se soucasnym zobrazenim stromu vlevo (ne pouze slozky).Za pripadnou radu dekuji.

Odpovědi na otázku

Zkus pouzit nejaky alternativni FileManager. Treba velmi jednoduchy Salamander. Bohate staci ma i vic funkci nez Explorer a tohle taky umi.