» Poradna » Programy

Nstmp v pošt. prog. Thunderbird

Dobrý večer, prosím o radu s tímto problémem. Jakmile doručené i odeslané meily hodím do koše, objeví se mi u něho nějaká podsložka nstmp, kam se meily uloží.. takže jsou nejen v koši, ale i v této podsložce..Pokud je tady odsud (odstraním) smažu, tak se objeví další složka např. s názvem nstmp1 a jsou tam znovu všechny meily.. Je to pořád dokola. Koš je poloprázdný, tak nevím proč se tohle stále děje.. děkuji za pomoc alka

Odpovědi na otázku

Ještě dodávám.. Používám W8.1 NB Acer Aspire v3 771g

Máš pošahané súbory koša "ftáka" Thunderbird; Trash a Trash.msf, ktoré sú v zložke; path:X:\Mail\Profiles\yismap92.default\Mail\(tvoj mail)\*.*Vytvor si niekde nový účet na bezplatnom serveri a aktivuj server na domácom PK Thunderbird do ktorého vyhoď nejaký emailový súbor. Automaticky sa vytvorí v tomto novom profile súbor; Trash a Trash.msf, ktoré následne prekopíruješ do poškodenej zložky. Po reštarte PK nabehne opravená zložka Koš.

Sorry, skopčil som svoju cestu lebo mám maily uložené na delenom hdd, U teba W8 je cesta k priečinku tato :C:\Users\X-X\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles\yismap92.default\

Je na disku dost místa? Neukončíš TB během probíhající údržby složky? Radikální možnost je před spuštěním TB smazat v profilu soubory nstmp a nstmp.msf ručně.

JJ disk je málo zaplněný.. místa dostatek. údržby složky nechávám proběhnout v klidu celé. zkusím tedy radu na ruční mazání. Zatím děkuji, pokud bude problém přetrvávat ozvu se znovu. alka