Nstavenie sluchadiel

Ľudia čo používate na nastavenie slúchadiel? kúpil som si nove hyperx cloud core a neviem ako ich nastaviť, aby hrali ok na hry. Skušal som prednastavený equalizer od realteku co mam zvukovku na doske, ale vsetko je strasne premrštené čo sa týka basov výšiek a stredov len to duní a vrieska.

Odpovědi na otázku

Na HYPER-X sluchátka je nejlepší nastavit odpadkový koš a hodit je tam.

Hyper-X Cloud jsou jedny z mala hernich headsetu, co maji uchazejici zvuk, protoze vzali uz existujici sluchatka a placli na to mikrofon.

který existující dobře hrající sluchátka vzali a plácli tam mikrofon ?

TAKSTAR PRO 80

jo to bylo někdy před 5 lety. Dost pochybuju že i dneska jsou v HyperXcloud sluchátkách tyhle podle všecho celkem kvalitní čínský sluchátka.Už jen podle ceny - hyperx cloud stojí tady míň než v číně TAKSTAR PRO 80 - takže to obchodně nedává moc smysl. Klingston by na jejich prodeji prodělával, tudíž je cenově "optimalizovali" a proto hrajou tak blbě.

sluchátka hrajou tak jak umí jejich měniče. Když to neumí hrát středy tak je nevytáhneš ani sebelepším equalizerem. Pokud si náročný na poslech tak si kup kvalitní sluchátka a ne herní pozlátko pro puberťáky..Audio-technica ATH-M50x, Sony MDR-7506 atp.