» Poradna » Mobily

Nový zesilovač za rozbitý

Zdravím, vlastním tento repro set (viz. odkaz). https://www.alza.cz/genius-gx-gaming-sw-g2-1-... Právě se mi rozbil zesilovač, potřeboval bych poradit jestli tento zesilovač mohu nahradit za nějaký jiný kompaktibilní a cenově dostupnější zesilovač.Děkuji

Odpovědi na otázku

Trochu by to chtělo upřesnit. Zesilovače, integrované v subwooferu jsou dva, jeden 40W pro subwoofer a 2x15W pro repro. Nevím, za co by šly vyměnit. (rozměry, výkon, zdroj). Většinou ale šly Geniusky docela dobře opravit.

Ten zesilovač jsem se snažil opravit, ale prostě jsem ho vyzkratoval takže mi zbyli jenom reproduktory. A ty mi je líto vyhodit takže bych chtěl vědět co mám koupit abych je mohl zprovoznit.

Mohl bys to nějak upřesnit? Kdysi jsem měl s podobně ,,vyzkratovaným" zesilovačem také co do činění. Stačilo vyměnit diody v usměrňovači a vyschlé elektrolyty.

Zdravím,stal se mi takový menší problém a opravdu si nevím rady.Jednoho krásného dne jsem si chtěl pustit hudbu z telefonu. Zapojil jsem jack do telefonu a najednou slyším lehké prasknutí v bednách a zesilovač přestal fungovat a už nejde žádný zvuk z beden. Zkoušel jsem všechno možné (vyčistit kabely od prachu, změnit místo zapojení - zásuvka) prostě tak nějak vše, co každý racionálně myslící člověk může udělat, ale zároveň se do toho nechce montovat. Nechal jsem to být a bedny asi 2 týdny nezapnul.Dnes jsem to chtěl jen tak zkusit. Otočil jsem zesilovačem a rozsvítilo se světlo a hurá fungovaly. Jenže jak jsem chtěl vytáhnou jack ze země a dát ho do telefonu, bedny opět přestaly fungovat. (Světlo ze zesilovače nesvítí a opět nejde žádný zvuk z beden)Potřeboval bych nějakou radu, co s tím.Díky!