» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nový Windows update (3D zvuk) - problém

Dobrý den, mám problém s novým updatem Windows 10. Přidali prostorový zvuk a zasáhlo mi to do hry csgo. Mám dojem, že to upravilo zvuky i ve Windows. Prostorové zvuky mám vyplé a to stejné i ve hře, ale stejně tam prostorový zvuk mám a deformuje mi to všechny zvuky ve hře na rádoby 3D zvuk. Odinstaloval jsem i ovladače zvukovky a zas nainstaloval a nepomohlo. Nemohu ani odinstalovat update, protože to byla reinstalace - takže je to hned první update toho winu. Nemá někdo podobný problém? Není to poprvé co Microsoft takhle něco zmrvil. Díky

Odpovědi na otázku

Řešení je prosté - nainstalovat/vrátit tam originální driver zvukovky.A za druhé jsem přesvědčen, že ten otravný prostorový zvuk lze v nastavení vypnout - takže hledej...

Tohle jsem psal ve svém problému- driver jsem reinstaloval, a to stejny s tim zvukem......pisu ze je to vyple ve winu aji ve hře...proto je to problem.Je to vyple a stale to jede.

Je otázkou, jaký jsi tam vrátil driver...Ono totiž, pokud tomu aktivně nezabráníš, stačí restartovat (to bývá k dokončení instalace driverů nutné) a máš tam zase ten generický driver od M$ zpátky....

Někde jsem četl na externim foru, že takové problémy může způsobovat Cortana.

Cortana : myslis tu prostitutku z Redmondu?