» Poradna » Web a internet

Novy vzhled Facebooku

zdravím měl bych dotaz nevíte prosím proč mi nejde aktivovat novy Vzhled Facebooku nikde to nemohu najít v nastaveni na druhem učte mi to samo nabídlo novy vzhled ale na starém učte zatím nic a nikde to nemohu najít nevíte prosím kde by mohl byt problém popřípadě jak to nastavit nebo mám ještě vyčkat děkuji

Odpovědi na otázku

Jelikoz to neni standarni funkce a je na pozvanky, tak vyckej, v mezicase zapracuj na pisemnem projevu

děkuji to už mi napsali z podpory je to prý postupně