» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nový účet

Dobrý den, mám Windows 8 pro a když vytvořím nový účet a přihlásím se, tak se zobrazí jen dobrý den, zatím všechno připravujeme, vyzkoušejte si jak nově používat Windows a pak pusťme se do toho. Ale když jsem před tím vytvořil účet, tak to šlo v pohodě. A můj dotaz je zda to nejde opravit. Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

nikdo nic?

A co ti na tom nefunguje? To je normální, musíš akorát při prvním spuštěno nového účtu vydržet, než se plně nakonfiguruje a spustí. Může to trvat celkem dlouho.

prvé prihlásenie trošku trvá, daj si kávu a účet sa medzi tým nakonfiguruje a hotovo