» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nový typ virusu interpol

zdravím, nějak se mi podařilo chytnout novou verzi viru interpolu,když se pokusím zpustit nouzový režim pro práci v síti tak se mi pc resetuje!! Díky všem co mi poradí.

Odpovědi na otázku

1. Obnova z obrazu VHD.2. Tovární reset.

už je to docela nuda, chvilku byl klid a znova stejný problém, hledal jsi? asi ne, tak hledej šmudlo.

Rada blbce.Příště nereaguj.

Už aby bylo září a spratci šli do školy ...

Za prvé: Vůbec jste nenapsal, na kterém systému se Vám to staloZa druhé: Nenapsal jste žádné informace, jaký používáte antivirus a internetový prohlížeč nebo čistící programy systému (většinou se jedná o příšerný balast)Za třetí: Pokud se Vám počítač samovolně restartuje, chyba může být klidně v samotném hardwaru (RAM, procesor, HDD, ...)No a za poslední: Reset a restart je trochu rozdíl :) . Resetovat můžete např. telefon do továrního nastavení nebo nastavení programu.

jedná se o window 7 HP a HW je v pořádku ,virus sem se snažil odstranit přes nouzový režim i příkazový řádek ale i přes to se pc jen restartuje !!

ComboFix to zmakne.

Combofix to opravdu nezmakne, když mu nenaběhne ani nouzák a ani jsem nikde nrčetl, že by se na tento druh viru používal. Spíš pokud se dostane po vyčištění (viz níže) nouzáku, tak RogueKiller (na stahuj.cz).Linux Live (Ubuntu) vymazat temporery + cache prohlížečů + zapátrat na netu a odstranit ručně dle návoduhttp://malwaretips.com/blogs/interpol-virus/není to nový virus, jen jiná varianta typu "policie ČR"

tento virus jsem uz raz odstranil prez nouzovy rezim ale ted mne to po nscteni systemu v nouzovem rezimu restartuje (to jsem driv nepozoroval a proto jsem napsal ze se „nejspis” jedna o novou verzi.

A jak víte že se jedná o nějaký interpol když Vám nenačte systém, kde byste vir mohl rozpoznat. Pokud máte pravdu, zkuste rescue CD antivir, např. od Aviry http://www.avira.com/en/download/product/avira... .Btw. jak jsem zmiňoval, třeba Vám opravdu odešla RAM paměť nebo se poškodil oddíl na HDD. Podle čeho jste usoudil, že je hw v pořádku?

Protože mu to naskočilo na obrazovku (viz v googlu zadej virus interpol nebo virus policie čr). Až poté dával restart a chtěl najet do nouzáku. Tento vir zablokuje ovládání PC/NTB a nejde ho vyhodit z procesů, protože blokuje i správce procesů. Variant tohoto viru je několik a již jsem se setkal s tím, že to nešlo ani v nouzáku. Obešel jsem to přes Live Linux CD a měl zrovna variantu, která si zapisovala 2 soubory (kromě temporery či cache prohlížeče) do profilu uživatele a bránila spuštění. Pokud se nelze dostat do nouzáku, pomůže jen varianta Live Linux CD nebo Kaspersky rescue (viz odkaz výše). HW závadu nepředpokládám (byla by to dost velká náhoda) spíš max. poškození zavaděče OS, což většinou opraví instalační médium Windows.

Jojo, přesně právě před pár minutama sem to udělal podle návodu:http://malwaretips.com/blogs/interpol-virus/Chytil jsem ho přítelkyni na nootebook, naštěstí stačilo spustit v nouzovém reižmu a se sítí (fungovalo) pak už jsem jen stáhl anti malware vyčistil a pak pro kontrolu toho hitmana a znova (taky našel ještě dva) přesně podle návodu a zatím se zdá být vše ok Takže pomoc hledat zde (100% funguje): http://malwaretips.com/blogs/interpol-virus/

Na mojom PC sa núdzový režim stále reštartoval. Skúšal som Linux a Kaspersky rescu ale po 5 hod. som to vzdal. Potom som skúsil pozrieť na http://malwaretips.com/blogs/interpol-virus/ a problém bol vyriešený. Odporúčam Hitmanpro.kickstar USB je 100% funkčný a rýchli cca 5 minúť roboty. Veľká vďaka Hanz.

Zrovna řeším jeden podobný případ na NTB.V nouzovém režimu po přihlášení restart.Použil jsem nouzový režim s příkazovou řádkou.Spustil v řádce explorer.exe a pak již normálně přes průzkumníka spustil ComboFix či Rkill či něco podobného na odstranění havěti.( V příkazové řádce spustit nešli.)dx

Keď reštartujem PC v núdzovom režime (držaním F8), namiesto príkazového riadka, do ktorého by som vpísal "explorer.exe" sa hneď objavia riadky, kde sa vypisujú všetky systémové súbory a potom niet kam vpísať daný príkaz. Ako získam miesto na vpísanie príkazu?...ďakujem.

na své stránce jsem popsal jednoduchý návod:http://romankrasa.eu/dnes-jsem-celil-kyberneti... pokud pc nefunguje ani při nouz. režimu pro práci v síti, zkus klasický nouzový režim a zamezit mu v přístupu po spuštění

Mám stejný problém ještě mě to i vyfotilo hovada za Dětskou pornografii bych zabíjel natož když mě někdo natřkne tím že jí distribuuji , už jsem se zahlíd v kriminálu za něco co celej život proklínám :) jinak zkouším se toho zbavit

zajimalo by mne, jak vis, ze te to i vyfotilo. To by mne fakt zajimalo :D

vyresil jsem to tak, ze jsem nabootoval system z DVD Win XP a pustil nejaky disk manager....zazalohoval data z disku C na disk D a pak jsem pres stejny bootovaci DVD pustil partition magic a formatoval cele C a nainstaloval cely WIN znovu. To by pro mne timto problem vyresen stejne jako pred cca 15 lety :DDDJa chapu, ze mladici neznaji finty, ale je potreba znat system. Virus neni potreba resit, je potreba zachranit data a zbytek zrusit. Da se to i disketou dodnes :D

Keby nejste blbci,nepoužívate eset NOD ... to je jeich vírus a kto má eset A PODOBNé LACNé PIčOVINY TO CHYTí..

kurna přečtěte si vice na netu nez budete psat, samozřejmě že i foti pokud ma tento bazmek pristup k vasi web kamere. Vcera jsem resil tento bazmek a odstranil jsem ho, ale jen tak tak. ne kazdy navod je gut l, ale nasel jsem stranky na seznamu a ne hned ty prvni co pisou jen o nouzovem systemu ale kosek dale a jsou tam moznosti i jine. ja skoncil u posledni pomoci prikazoveho radku vytvorit dalsi uzivatelsky ucet virusremove a vnem projet antivirem antispemem a ejhle vse ok jen doporucuji vsem udelat win update na max co to jen jde. dekuji a hledejte ja to nasel napodruhe. a hledejte virus interpol.

abych doplnil slo o win vista což nesnáším. kluci v microsoftu zapomeli na dulezitou vec a to je ze lidi neaktualizujou pres wi update protoze to neumi a ani nemaj zajem, a vypnuti v systemu win vista či v seven neni vypnuti ale hybernace, proto klikejte na tu sipku pod vypnout ci vedle vypnout a tam je nabidka kde opravdu vypnete Pc a budou se i instalovat ty aktualizace. jinak to jde zmenit nastrojik napajeni ale podrobne vlastnosti jak se ma to tlacitko vypnout chovat, dekuji. jinak pracuji s widlemi cca 20 let. tak dotazy na j.janousek@ seznam. cz

kup si novej comp dyť už je dávaj skoro zadarmo

reinstaluj to !!