» Poradna » Mobily

Nový telefon do 6k

Dobrý den, chtěl bych poradit s výběrem nového telefonu do 6000kčmoje požadavky: originalní vzhled třeba nějaká originální barva nebo kovové tělo, systém může být jakýkolivTelefon nebudep oužíván na hry ale na prohližení internetu, yt, fb a messengruDěkuji za případné rady

Odpovědi na otázku

požadavky žádné nemáš a co je pro tebe originální vzhled tušíš asi hlavně ty sám - takže šup do nejbližšího krámu a kup si to co se ti bude "nejvíce líbit" a budeš na to mít prachy. jinak radím jen proto že tato formulace mne dnes pobavile jako máloco... "moje požadavky: originalní vzhled třeba nějaká originální barva nebo kovové tělo,systém může být jakýkoliv"

chtělo by to dobrý foták,světelnost alespon2.0 a míň, pamět asi 16 gb a jinak je to jedno

Ez Xperia Z za 5500 a mas vyhráno.

Nokia Lumia 1020 vypadá dobře, ikdyž má světelnost f/2,2.