» Poradna » Mobily

Nový telefon - dobití baterie

Koupil jsem nový telefon, ale rád bych jej nadělil až k Vánocům. Vydrží baterie tak dlouho nabitá?

Odpovědi na otázku

Nechte to tak, některé neprodejné "šunky" leží ve skladu i několik let."ale rád bych jej nadělil až k Vánocům"Pokrok jde stále dopředu... na vánoce to už bude starý telefon a ještě jste obdarovanému ukrojil 4 měsíce ze záruky.

Díky za odpověď.

Pokud uz nekde dva roky nelezel, baterie by mela byt v poradku. Akorat telefon do te doby jeste docela zestarne.

Kupovat telefon půl roku dopředu, aby baterka mohla vesele ztrácet životnost a uběhlo bez využití půl roku záruky, to je opravdu "chytrý" nápad. Každopádně baterii by bylo vhodné nabít na skladovací úroveň, což je cca 40-50%, při které nejméně degraduje. Určitě není vhodné nechat ji půl roku jen tak ležet.

Máš zbytočné starosti. Do Vianoc je 1/2 roka . A tvoja baterka v mobile sa už určite najmenej rok povaluje po kde akých skladoch , kontajneroch v lodiach a vôbec jej to nevadí ! Pochybuješ o výrobcovi , že montuje také baterie , čo nič nevydržia ! To potom pre reklamácie skrachoval!

To je omyl, dnešní zboží je "vysokoobratkove", až na nějaké výjimky se to právě nikde dlouho neválí, protože v tom leží peníze a i skladovací prostory nejsou zadarmo. To je taky důvodem, proč v dnešní době chybí spousta základních surovin, protože se prostě nepočítá se skladováním zásob, ale jede se na trvalou dodávku. Takže najít dnes telefon, co by se rok válel někde cestou nebo u prodejce, to je výjimka.

Jde o letošní jarní model, takže žádné válení po skladech. Ale děkuji za odpověď.

Dobijel jsi ji? Kde ho budeš do te doby skladovat v pustine ve skrysi. Rok uvedeni na trh ve state kde se nachazis aj. Info z tve strany nula = nic.

Nenabíjel. To bych ho musel rozbalit a rozbalené dárky se pod stromeček přece nenadělují. Skladovaní bude ve skrýši při pokojové teplotě. V pustině je zima. Rok uvedení je 2021. Howgh.

Vybalis hliníkovou deštičku. Howgh

Prave ze je lepsie ho vyskusat, ci funguje.

to ides dat dietatu, co veri a jeziska cico? Odovzdaj telefon teraz a pod strom das krabicu.

Uz vidím zklamanou obdarovanou osobu, jak křepčí strojeně radostí, až povalí stromek s voskovýma hořícíma svíčkama čímž zapálí nechtíc byt, aby dárci udělala radost. Udělat radost je nad všechny dárky a vyjadřeno v penězích nic to nestojí.

obdarovana osoba bude mat radost teraz hned a nemusi sa este 4 mesiace s*at so starym telefonom.

A bude ho moc vymenit resp. vratit a koupit jiny jestli darce objednal po netu nebo V Datartu