» Poradna » Ostatní

Nový tablet-nejdou spustit nainstalované aplikace

Dobrý den, potřebovala bych poradit s novým tabletem. Dnes jsme koupili tablet zn.Lark Freeme x4. Nainstalovali jsme přes obchod Play nějaké aplikace a hry,ale ani jedna nejde spustit, nelze ji najít v menu,ani na hlavní ploše. Jsou viditelné pouze v nainstalovaných aplikacích,ale tam jde zvolit jen možnost odinstalovat.Poradíte prosím někdo co udělat, nebo nastavit,aby se aplikace zobrazily klasicky na ploše a šly spustit? Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Určitě to někde bude a to buď v nastavení tabletu a nebo nastaveni v obchod play. http://jpeg.cz/obrazek/gMYq

Toto mám zaškrtnuté,ale ani tak nikde nejsou,ani v menu aplikací, už nevím kde mám hledat

Aplikácie tam istotne sú, len sa nesprávne hľadajú.http://android.chaputo.cz/wp-content/uploads/2015/0... Neviem, aký Android, ale každý má niekde na hlavnej obrazovke ikonku pre aplikácie (pozri obrázok) - skupina štvorčekov.Toto otvorí nainštalované aplikácie. Ale pozor: niektoré Android zariadena zobrazujú ako primárne "predinštalované aplikácie" - je potrebné vybrať "Všetky", alebo "Nainštalované" a ihneď sa aj z Play Google tieto objavia.Ako ich dostať na plochu? Jednoducho - na ikonke aplikácie podržať 1-2 prst a ikonka sa zduplikuje na plochu (ako keby sa v PC vytvoril Zástupca na ploche).

Bohužel,ani v menu,nebo jak vy píšete v ikonce aplikací se mi nezobrazují i tam už jsem hledala.. Když najedu na aplikace přes obchod Play,tak jediná možnost,kterou mi to k aplikaci píše,je odinstalovat. Není tam ani otevřít aplikaci..

Tak to je dost divné.A žádnou aktualizaci Tablet ( softwaru ) nenabízí.

Dobrý den,tento dotaz je už dost starý,ale já mám stejný problém.Dala jsem tablet lenovo Yoga do opravy,kde mi to dali do továrního nastavení a já teď nemůžu naistalovat žádnou aplikaci z Google play.Teda můžu,je i v nastavení,ale není nikde na ploše a po instalování mi to nedá možnost otevřít,jenom zpět odinstalovat. Všechny tyto aplikace co zkouším,jsem měla před tím normálně.Při instalování mi to napsalo otevřít a ikona skočila na plochu. Nyní je tam jenom nabídka odinstalovat. Děkuji za radu.