Nový ssd

Dobrý den chci se zeptat co dělat když jsem si koupil nový SSD a Windows ho nezaznamená? V biosu se mi zobrazuje ale ve windowsu nic. Mohl by mi zde někdo poradít ? Předem děkuji :)

Odpovědi na otázku

Źe by disk nebyl inicializovaný: správa počítače -> správa disků

ak ho len tak pripojis ku windowsu na starom disku, tak ti nic nepomoze. Musis stary disk odpojit, nainstalovat windows na ten novy SSD. Potom pripoj stary disk ako D: a stiahni data ktore chces mat na disku C: na SSD, pripadne nemusis ziadne stahovat alebo mozes vsetky, je to na tebe

Hezký večer,řiďte se Aladinem