Nový SSD do notebooku - Win 10

Ahoj, chci koupit nový disk do notebooku Dell s Win 10 64bit.Vybral jsem Samsung 850 EVO 120GB. Všiml jsem si, že má paměti typu TLC, ale záruku 5 let. Životnost 1.5 milion hours MTBF.Ještě jsem vybral:Transcend SSD370S (Premium) 128GB - MLCKingston 120GB HyperX Fury - MLCTy mají lepší MLC, ale životnost je kratší 1 million hours MTBF.Jak to tedy je a který vybrat ?

Odpovědi na otázku

Nevíme, co to je za dell, nový, starý ....A jak dlouho jej chceš používat? Za 4 roky to už bude "šunka" a SSD ti furt poběží. Téměř jakékoliv. Kup Samsung, ale 250GB a na 5 roků máš klid.

Je o starý Dell Vostro 2.40 GHz (2-jádr.), 4 GB RAM.Cena do 1800 Kč.

Neohuruj tu s nejakými - 1.5 milion hours MTBF. - lebo aj ten najhorší SSD prežije 3-4 také NB ako máš ! mne stále vypisuje , že má pred sebo ešte 22,5 roka ťivota pred sebou ! Naozaj ťa zaujíma , že čo bude v roku 2038 v lete ? Skôr sa zamysli nad tým , že dnes sa už do PC , NB naozaj nedáva SSD 120 GB , ale min. 240Gb a viac ....

Ok díky

pozri si sandisk X300 ma tiez 5 rocnu zaruku a stoji cca to co Kingston V300 pripadne este o nieco menej....