Nový SSD disk, systém HDD

Dobrý den, pro jistotu se zeptám. Chci doplnit do sestavy SSD disk na WOWko kvůli šílenému loadingu. Bude vadit pokud systém(win10) nechám na starém HDD a na SSD si hodím jen WOWko? Že se budou déle načítat Win při startu mi nevadí, rád si mezitím dopřeji kávu :). Myslím, že to vadit nebude a pojede to bomby, ale radši se ptám. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Jo, bude to vadit. A je to naprosto stupidní dotaz.

Nevadí to. Jen není zcela jisté že to pojede bomby.

Tak divné je, že na můj stupidní dotaz není dosud jednoznačná odpoved.Pro ty méně chápající. SSD 500gb nechci. Nechci cpat nic dražšího do mé staré sestavy, takže levné SSD 120 a tím logicky disk jen na wowko, kde je loading třeba 35 sec a já bych rád do 10ti sec.Pro ty ještě méně chápavější, ano jsem socka, jelikož jsem rodič s jinými starostmi. Všem normálním dekuji

ved tak si to kup. Ked chces od nas pochvalu za vyborny napad, tak sa nedockas, je to picovina. Pri dnesnych cenach kup 1TB ssd a nevymyslaj.

Ten dotaz je stupidní, protože nikdo normální to tak nepoužívá! Jak jsem psal výše - v takovém případě se nedá zaručit nic. Ale můžeš to vyzkoušet, a napsat nám tady, jak to funguje, třeba to pojede tak, jak si představuješ. Nebo můžeš být průkopníkem slepých uliček. Jinak že ti někdo napíše, že to pojede v pohodě je normální, on to platit nebude.

"Levný" 120SSD... Když se podívám na cenovku 500GB SSD WD blue a vidím 1600Kč, tak mě napadá přísloví "Nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné věci". (Bylo by fajn, aby ta tvoje stará sestava měla dost operační paměti, aby si knihovny, které zůstanou na HDD, mohly uchovávat v paměti a nemusely se pořád dokola z toho HDD načítat.)

Dnešní levné 120GB SSD jsou naprosté pomalé ludry. Budou o něco rychlejší než HDD, ale reálně jsou to vyhozené peníze. Začni minimálně u 250GB MX500 nebo WD Blue, ovšem pak ta 500GB už není cenově tak daleko. A nemusíš pak nic vymýšlet.

Radši si ještě trochu našetři a kup pořádný disk, třeba:https://www.alza.cz/samsung-860-evo-500gb-d52... SSD disky šly v nedávné době cenově trochu dolů, tak i vyšší kapacity nestojí tolik.Od Samsungu si pak můžeš stáhnout nástroj na migraci dat na klon disku na ten ssd (uděláš to z W10 zaběhu). https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ss... Mohlo by pomoct i více RAM... nevím co máš za PC.