» Poradna » Mobily

Nový Smartphone

Dobrý večer,chcem si konečne kúpiť nový mobil..No neviem si poradiť aký..Mal by mať minimalne 16gb,nechcem samsung,prestigio a podobné sračky.android by nemal byť starý...Najlepšie aj s microsd...A hlavne nech sa dá zohnať na SKCena do 200eur!!! Dík.

Odpovědi na otázku

Nevidím žádnou otázku... Takže díky za oznámení a klidně si takový podle svého výběru kup!

v bazaru se da sehnat sony xperia z1c,ten je dooost dobrej sam ho mam sehnal jsem ho za 4000,jen škoda že poslední update ofiko je andriod 5.1.1 ale ta vydrž baterie plus paradní vykon plus nadpruměrne

První co sem našel Asus Zenfone 2Xiaomi Redmi 2

Kup si co chceš, proč by to měl někdo rozhodovat za tebe? Nebuď líný a namáhej si mozek. A jestli si vybrat nedokážeš, nekupuj si nic, jak jednoduché.

Asi načo je poradňa?Keď si neviem poradiť tak by mi tu mal niekto poradiť...

Poradna je od toho aby se tady dali vyřešit problémi a né jaký telefon se má koupit to je jen tvoje věc, jestli si líný si přečíst recenze o telefonech tak je to tvůj problém a neotravuj tady.

sorry, minus mal ist tomu nad tebou.

Bazarova xperia Z1, mam ji a nemam si na co stezovat.