» Poradna » Mobily

Nový sluchátka

Čau, dost jsem si šetřil z výplaty, co je dost malá, ale miluju hudbu a tak je chci.Jedná se o výběr novejch sluchátek pro moje uši.Chtěl bych poradit nějaký pecky, co vydržej, materiálově, zvukově a designově budou skvělý.Zaujali mě tyhle:https://m.alza.cz/marshall-major-ii-brown-d... https://m.alza.cz/beats-urbeats-space-gray-... Zkuste to ňák komentovat a poradit vaše typy a důvody.Díky

Odpovědi na otázku

nechápu, jestli chceš špunty, proč tam teda máš ty Marshally? BTW Beats jsou předražené kvůli značce a kvalita za ty prachy podle mne nestojí.

Děkuju za reakci Hele, je mi jedno, co to bude za typChci kvalitu, zvuk, design, atd.Klidně si připlatím, ale nechci, aby se mi to hned rozbilo ;)Chci, aby mi to vydrželo, i když je budu používat každý den To je jako s botama, radši značku a kvalitu, než trošku ušetřit a mít zničený nohy.Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci ;)To je krásný přísloví, protože ty levný, co sis koupil se ti rozbijou a budeš muset koupit další a další, zatímco ty dražší by měli vydržet

tak se podívej třeba na AKG:http://www.cinema-shop.cz/sluchatka/e1c14.htmlPokud nemáš velký plat, tak přece nechceš platit o 100% víc jen kvůli designu, když to nebude hrát lépe a nebude to ani kvalitnější než mnohem levnější model od méně "módně profláknuté" značky. Naopak doporučuju sluchátka od firem, co se jejich výrobou dlouhodobě zabývají.

Dobře, ale zdá se mi, že si tyhle výrobky moje peníze úplně nezaslouží Když už něco, tak pořádnéhoKlidně si připlatímJe mi to jedno a myslím si že si to zasloužímDekuju a prosím o zdůvodnění

Já ti to zdůvodním: ty tvoje Beatsy a Marshally jsou předražené zvukově průměrné sračky. Pokud chceš kvalitní podání zvuku, tak si uvědom, že design sluchátek není rozhodující.

Ano, to je jistéAle opravdu mají průměrný zvuk?Tohle totiž nevím a mrzelo by mě toMyslel jsem, že u toho jde na prvním místě o zvuk a pak ostatní věciDěkuju za rozšíření mých informací

Za cca. 2000,- žádný zázrak nekoupíš. Ani jsi nenapsal, jakou hudbu posloucháš. Píšeš, že chceš pecky a ve výběru máš špunty a náhlavní. Takže tvoje vlákno spíš beru jako plácání o ničem, nemá to v podstatě hlavu ani patu. Pokud chceš sluchátka skutečně koupit, tak vyraž do obchodu a vyzkoušej na vlastní uši.

Ano... Beats nemají dobrou kvalitu v poměru cena/výkon, ale já sám vlastím Beats by dr. dre a jsem maximálně spokojen... Zvuk není vůbec špatný, za tu cenu bys sehnal a lepší ale, Beats jsou Beats...

třeba Sennheiser ti nepřijde dost dobrý? Jde o to, že Marshall sice vyráběl slušný kytarový komba, ale sluchátek pár až v poslední době a navíc jsem slyšel, že je to akorát OEM s jejich značkou. Beats jedou na design (což u špuntů je kapku zbytečné řešit) a přitom hrají řekl bych průměrně na tu cenu.Takže jde o to, zda fakt tak moc chceš platit za značku a design - to je jak kdyby sis koupil na hory pohorky Versace kvůli módnímu vzhledu, místo funkčně osvědčených typu Lowa, Salewa apod.

Dobře, co člověk to názorVidíš to z jiného pohledu a myslím, že máš pravduZkus mi doporučit něco, co by jsi si koupil sám

tak špunty ti neporadím, nemám je rád a beru je jako nouzovku. Co se klasických sluchátek týče, tak krom klasicky jménem Koss Porta Pro (jasně, ten design ale ten zvuk za ty prachy ) bych asi šel třeba do:http://www.cinema-shop.cz/akg-k-518-dj-black-slucha... pokud bych chtěl menší a lehčí.jinak mám vyzkoušené tyto:http://www.cinema-shop.cz/koss-pro-dj-100-sluchatka... a jsou fajn a i designově pěkné.

Díky, přemýšlím o tom ;)

www.sluchatka.net kvalitny obchod vedia zapozicat, poradia.