» Poradna » Web a internet

Novy router, notebooky bez internetu

Ahojte, uz delsi dobu resim potiz s internetem na notebooku a napadlo me zkusit napsat sem. Cca pres dvema mesici jsme museli koupit novy router, protoze ten stary ztracel rychlost, stabilitu a neustale padal. Rozhodli jsme se pro koupi ASUS RT-N12D. Vytvoril jsem znova wifi nazev site nove heslo a na otcovem notebooku, mem telefonu jsem se v pohode pripojil. Otec ma novejsi notas asus asi rok stary. Jenomze ja mam dva svoje notebooky, jeden Toshiba cca 4-5 let stary, a druhy Asus tak 7 let stary. U obou se na tu sit dostanu, ukazuje, ze jsem pripojen, ale proste napise to stranku nelze zobrazit. Pritom oba notebooky na wifi funguji vsude mimo domov. Je tedy moznost, ze ten router ma novejsi sitovku, nez ty dva pozadovane notebooky a tim padem se doma uz s nema vubec nenapojim na wifi? Jestli je k tomu dokoupit do USB to pripojeni? Diky za odpovedi.

Odpovědi na otázku

Nemáš to nastaveno pouze na normu "n" ???? A starší mašinky umí asi jen "B,G" ?????

To netusim, to dohledam nekde v nastaveni routeru, kde zadavam jmeno,heslo a ty typy pripojeni? Mrknu na to.