Nový procesor

Zdravím Vás, potřebovala bych poradit.. Mám tento PC https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-gtx10... - Jen jsem nově před týdnem koupila grafiku https://www.alza.cz/gigabyte-geforce-gtx-1660... .. Teď bych chtěla procesor nějaký lepší a rovnou i RAM, poradí mi někdo prosím který bych měla koupit na hraní např : PUBG, a podobně? Děkuji všem.

Odpovědi na otázku

Nové cpu do té desky už nepůjde a pokud je zadání do toho sehnat lepší cpu a deska je B250 (nonZ), tak za mě bazarová i7 6700 nebo 7700 -> extrémně blbě se shání a jsou drahé jak čert (okolo 6000,- když se zadaří). Pokud je tam aktuálně 8 GB ram, podívat se jaká tam je a koupit stejnou, nebo tuhle vyhodit a koupit pak 2x8 (1x16) DDR4 2600 (lepší takt nemá smysl, cpu víc nedá - desce je to jedno)

7400 musí stačit, necpal bych do toho peníze.

Souhlas

Taky bych do toho necpal peníze, ale netvrdil bych, že 7400 "stačí" - já 6600K vyměnil už před nějakou dobou (moc se u mě neohřál), protože u některých her se ty 4 jádra (i když přetočená) fakt trápila..Pro kámoša sem sháněl před cca půlrokem něco do Z270 desky a uplně bez šance - ty ceny byly (a jsou) uplně mimo..

Tak jasný, ale pubg jde normálně na i5 7400 hrát. Ostatně skoro všechno jde na 4jádru hrát. Mám pořád 4670 a hraju všechno. Ano, někde je dýchavičné, ale vhledem k situaci na trhu mě nic nikterak netlačí, ani neláká, k tomu, abych honem upgradoval.

já měl donedávna 3570k a s 1060/6GB taky šlo všechno hrát. i5 7400 bych neměnil.. nevyplatí se to... co pak s nim ? prodat na bazaru, což se nemusí podařit nějak výhodně.. prostě se to nevyplatí.

Bazarova cena tech nekolika malo procesoru, ktere by byly vhodne vykonem, je tak vysoka, ze nema smysl procesor menit. A kompetni vymena CPU + MB + RAM uz je financne uplne jinde, ostatne byl by to vlastne novy pocitac..