» Poradna » Notebooky

Nový počítač

Dobrý den, chci si koupit počítač na kancelářskou práci. Konfigurace je následující:Procesor: AMD ATHLON II B26 3.2 GHZ 2 JÁDROPaměti: 8 192 MB DDR3Harddisk: 250 GBGrafická karta: Ati Radeon HD 4250 256 MB, sdílenáOS: Windows 7 ProfessionalJde mi akorát o to, aby bezproblémově fungoval a daly se na něm dělat běžné práce, jako např: prohlížení internetu, sledování videa a tak dál. Budu rád za názory ostatních.

Odpovědi na otázku

Ok, děkujeme za info. ☺

A co má společného nový počítač s těmito více něž 7 let starými díly? Nebo to je snad stávající PC, které chceš nahradit nějaký novým?

Jediná otázka: "Co je na tom NOVÉHO?"

tama jde o to, že asi do teď má "křápa" typu duron a 256 mb ram.. tak totok bude pro něj boost jak sviňa :D