Nový pc

PC je určen na internet a občasné hraní . Jsou komponenty navzájem kompatibilní ?https://www.czc.cz/204103,204424,187660,1766...

Odpovědi na otázku

Může být, ale 2666MHz ramka je vám na nic, pokud jí namáte doma, tak kupte 2400MHz, procesor více neumí. Ušetříte něco málo. Dále upozorním, že RG2 nemá tlačítko reset. Zdroj může být, nemám s tím problém, ale osobně bych za stejné peníze bral silnější CX450M, který má i delší záruku 5let.

PS: Chybí tam disk. A je nutný windows 10.

Osobně bych změnil zdroj - u tohoto mám vyzkoušeno, že má při montáži dole v bedně dostatečně dlouhé kabely a navíc má vyšší účinnost:https://www.czc.cz/seasonic-ss-360gp-360w/11... Paměť bych vyměnil za tuhle:https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-l... CPU sice oficiálně podporuje jen DDR4-2400, ale tahle stojí v podstatě stejně, takže není důvod kupovat pomalejší.

Není důvod cpát do toho o stovku víc, když mu to nijak nepomůže...

Přihodil bych tisícovku a vzal i3 pak ti ta grafika i k něčemu bude

Ta grafika jr absolutní low end a Pebtoum ji zvládne s přehledem, max bych k ní dal jen Ti verzi...

Je absolutní low-end a Pentium*

Díky ! Co se týče disku na systém koupím crucial MX 300 275GB+doma mám Seagate 500GB na data.

Dobrá volba. Nižší SSD bych ani nekupoval.

chvilku tady nejsem a hned problem.CPU dvou jádro G4600 1850,-kč plus chladič na hovno s dvěma heetpipe za 440,-Kč bedna za 990,-KčNa pr.del by ste zasloužili.Bedna za 400,-kč, AMD zakl.deska B350, Ryzen 3 1200 4jádrocena uplně stejná.Idi.oti tě okradli o 2 jádra a o OVERCLOCK, NAKOPAT JE DO PR.DE.LE.

Tady se nehoní jádra! Tady se honí nízká cena! PC je určen pouze na ibternet a občasné hraní a na to G4600 bohatě stačí! Navíc je o tisícovku levnější...Tazatelem vybraná bedna alespoň není úplný šrot, což se o bedně za pár šunek říct nedá... Navíc na nějaké levné desce si stejně moc nezataktuje, takže nějaký větší nárůst výkonu může rovnou škrtnout. Pravda je, že na to Pentium bohatě stačí box chladič. Sice to není plnohodnotné 4 jádro, ale 4 vlákna má taky...