Nový PC

Čau, mám dotaz na ty, co se vyyznají v PC víc, něž já Chci si pořídit PC, a narazil jsem na tento: https://pc.bazos.cz/inzerat/64639651/Herni-mo... Co na něj říkáte, oplatí se to ? :) Snad mi pomůžete v tom se rozhodnou, zda PC koupit :)Předem díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

To jde.

Někdo mi říkal, že ta základovka není dobrá. Nevím, ale myslím si, že tak na rok, či 2 dopředu bude stačit :) Ale jak říkám, PC moc nerozozumím, tak si nechám poradit :)

Nechal bych si poslat fotku a trval na osobním předání... Deska žádná raketa, ale to není taktovací cpu, takže není třeba řešit kaskádu a zbytek je jen o výbavě - deska neovlivňuje výkon pc...Ale pořád je třeba zmínit, že to cpu už máš trochu vousy (ale pořád je to slušné cpu) a ta grafika taky už není špička, za ty peníze ale ok (pokud to teda není ojeb...ale hodnocení má slušné...)

Já jsem teď na mobilu...tak si opiš název desky přidej recenze...a vyhledej Googlem... A čti a čti. Jinak jestli to není podvod...tak cena slušná.

Vypadá to relativně slušně, až trochu podezřele... Obecně nemám důvěru k inzerátům, kde není jediná reálná fotka, nebo to je minimálně velice podezřelé...

Prodejce má kladné recenze, což je určitě plus, a o zaslání reálné fotografie si určitě zažádám

Podezřele levný a hlavně je to podle mě podvod. Rozhodně člověk co zainvestuje do tolika věcí, nedává shit zdroj, který je dobrý na probuzení z kómatu, nebo na oživení.