Nový PC za 30-35k (max. 40k)

Zdravím všechny Mám v plánu si pořídit co nejdříve nový počítač, sestavovat ho nemá smysl si myslím. Koukal jsem na alze a czc, ale je to bída v dnešní covidovo-bitcoinové době. Vybral jsem ,,pár" sestav o kterých, bych chtěl slyšet váš názor, popřípadě navrhnout něco lepšího.Nejvíc mě zaujal Gaming Knight GC134.Nejlépe 30,000 - 35,000 (MAX 40) https://www.czc.cz/czc-gaming-knight-gc134-h... https://www.czc.cz/czc-gaming-knight-gc232-h... https://www.czc.cz/hal3000-mcr-finale-3-pro-... https://www.alza.cz/alza-gamebox-ryzen-rtx306... Děkuji za každou reakci.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Vždycky má smysl ho sestavovat, nikdy u hotového počítače nedostaneš za stejné peníze vyšší hodnotu, než když si ho poskládáš sám.

To ano kdyby byly dostupné grafiky a za rozumnou cenu, nedávno jsem to zkoušel sestavit v CZC konfigurátoru a stejné lezli ke 40k kvůli ceně samostatných grafik.do těch skládaných dávají nejspíš OEM verze, kde je cena miningem ovlivněna o trošku méně než u retail.

riesenie je ryzen5700g s ktorym preckas "zle casy" a grafiku kupis ked sa normalizuju ceny.

Já si vždycky sestavoval PC, ale vzhledem k tomu, že je situace, taková jaká je.. tak mi asi nezbývá nic jiného :) Nebo jestli dokážeš poskládat něco slušnýho do 40k? :)

Niečo si kúpte, doma si urobte záťažový test, ak s tým budete spokojný, tak si to nechajte ak nie, skúste inú zostavu. Dnes máte na skúšanie elektroniky dobré podmienky.

Každý má + a - 1) mám s otazníkem kvalitu zdroje a disku Gigabyte2) + zdroj a disk, - Grafika3) ? zdroj, neznámý disk uveden pouze typ rozhraní4) + zdroj, není uvedená značka grafiky a diskutabilní SSD (pod jedním typem prodávají disky s různými součástkami => výkonnostní rozdíly mezi sériemi disků)

tak ta 4) má EVGA grafiku nevím jak si momentálně stojí tato značka v grafikách

Díky za check komponentů. Ten první bych bral, ale ten zdroj... fakt netuším.

Jedině tu 1 sestavu,ty ostatní jsou se starým procesorem a to nemá smysl kupovat.

Díky za radu. Také si to myslím.