Nový PC se nezapne

Ahoj, Pořídil sem nový PC - RX 5600 xt 6gbI5 9600kDeska - asus tuf b360m-eRam 2x 8 - 2666Připojil sem disk z minule sestavy ( 580w)Po zapnutí PC se vše rozsvítí, vetraky se začnou tocit PC se spoušti ale nenabehne ani monitor ani nic připojené přes usb Usb porty sem kontroloval vše je zapojené jak přední tak zadní a grafika také svítí i běží vetraky Nemá nekdo tušení co by to mohlo být ? Díky moc za každou radu

Odpovědi na otázku

Problémem je původní verze Biosu -> Je zapotřebí provést aktualizaci Biosu nejlépe rovnou na nejnovější verzi ... V případě této desky nelze provést update jinak, než vložením CPU 8. generace -> provést update Biosu a poté lze použít CPU 9. generace

9600K jaká revize?P0 (95W TDP) nebo R0 (65W TDP)?Pro R0 potřebuješ verzi BIOS minimálně 2201

95w TDP by to mělo být

+ pořídit si káčkovej procesor do mizerný desky je podivný nápad .. Pro káčkové CPU jsou doporučené základní desky s označením "Z"Jinak co se týče update Biosu. Lze jednoduše požádat o takovou službu v nejbližším PC servisu.. nebo tam, kde jsi tu desku koupi.. Alza/ CZC..???

Aktuálně sem potřeboval na něčem běžet takže jsem vzal tuhle desku a dobře dekuju za radu deska je z czc

V dnešní době brát do nové sestavy Intel CPU a VGA-AMD. Pro mě šílenost. AMD-CPU a Nvidia-VGA je lepší kombinace.