Nový pc alebo doskladať ?

Dobrý večer potreboval by som poradiť ohladom počitaču a hry.Včera som zapol demo verziu jednej hry (fifa 20) a bez problemov som ju zapol uputavky načítanie všetko išlo bez problemov ale samotný zápas mi výrazne sekal vedel by mi stým niekto pomoc ? prosim vás poprípade sem dodam aj procesor a graficku kartu Procesor : AMD A10-7800 Radeon R7,12 Compute Cores 4C+8G 3.50GHz pamet je 8GB a graficka karta je Nvidia GeForce 750prosím Vás o pomoc ja tomu moc nerozumiem Dakujem za odpoveď :)

Odpovědi na otázku

Ahoj, preboha živého čo chceš na tej 10 ročnej šunke doskladávať ?! Máš tam grafiku ktorá bola super tak pred 10 rokmi, potom DDR3 Ramky tie už sú tiež morálne zastaralé a nakoniec A-čkový procesor to bola vždy bieda ...

Co na to říct? Systémové požadavky hry jste četl?Procesorem jste prakticky na minimálním požadavku a grafikou jste o 30% níže něž je požadováno => nelze čekat že to bude fungovat dobře. Možná když ožehlíte detaily na úplné minimum a dáte nízko rozlišení, něco jako 1200x900, tak to poběží alespoň na hranici plynulosti.Levná varianta je zkusit dokoupit jen rozumnou grafiku, pokud na to máte zdroj a skříň. Pak by to mohlo být plynulé. Nicméně to CPU je taky dost zoufalé (ale minimální požadavek Fifi splňuje - byť těsně), takže pokud jsou penízky na nové PC, a chcete hrát nové hry, tak je to na výměnu komplet. Bohužel.

Nove PC. Do tohohle nema smysl vrazet penize, hazel byste je oknem.Na brouseni po internetu, filmy a nenarocny kancl je to OK, ale na hry uz opravdu ne. Tak to nechte na tyhle ukoly (treba nekomu z rodiny, pratel,..) a na hrani poridte novou sestavu.