» Poradna » Programy

Nový panel ve Firefoxu 13

Při otevření nového panelu zobrazuje FF 13 matici nejčastějších stránek. V Možnostech o tom asi nic není, ale objevil jsem vpravo nahoře tlačítko na vypnutí této podivné novinky. Z hlediska bezpečnosti je to pořád bída. Stačí jeden klik na stejném místě a potenciálně citlivé informace jsou zpět. Dá se toho nějak účinněji zbavit? Historii mazat nechci.

Odpovědi na otázku

Nechápu, klikni a už to tam nebude. Osobní počítač (eng PC) používám jen já (slovo "osobní"), a nic důvěrného či tajného nikdo jiný nevidí (krom providera jistě), proč by to bylo "citlivé", co mi kdo má koukat do Firefoxu?

"historii mazat nechci a nechci tam mít historii".......tak to je teda "zchýza"......u doktora už jsi se poptal? Injekce nebo prášky snad zaberou

Ale ne, já ho chápu jsme lidi, no. On projíždí opravdu pervezní BDSM stránky, na "veřejném PC" a pak přijde jeho "stará" a chce si na netu něco najít a zobrazí se jí "ty náhledy", chápeš. Tak na to je nej, jiný PC NB, soukromej a je klid. A na tom, co je "neuhlídatelnej" nedělat nic na xXx stránkách.

... perverzní ... OD

dolph1888:
Jako vždy dobrý postřeh!
Co s tím?
Každý BFU musí mít svůj vlastní účet s právy skupiny USERS a s bezpečným heslem.
Pak nemá šanci zjistit nic, co se týká jiného účtu.

Ta citace je lživá. Píšu o tom, že v nové verzi FF je až příliš dostupný přehled několika nejnavštěvovanějších stránek a zajímá mě, jestli jde novou featuru nějak zablokovat.

about:config a mrkni, zda to tam nenajdeš, bude to něco nového.

Já používám doplněk TabMixPlus a tam je volba, aby se při otevření nového panelu zobrazila prázdná stránka. Možná to půjde nastavit v aboutconfig.Zeptej se tady. http://forum.mozilla.cz/viewforum.php...

Hmm, koukám, že je to tu samej chytrej puberťák.
Nepředloženě jsem aktualizoval na 13tku také a rozhodně se mi mimo jiné tahle hovadina nelíbí také.
Já používám Speed Dial, má zakázané prolézání záložek a chci mít kontrolu nad tím co otvírám, bohužel dnešní líné děcka mají rádi, když se všechno dělá za ně.
O špatném překladu, nefunkčnosti a oprav pravopisu a dalších chybách nemluvě. FF, jde dopředu, akorát asi špatným směrem.

To jsi líný 30 sekund hledat na Gúglu?

browser.newtabpage.enabled

ked si pripnes okna ktore chces, tak ziadne nove, ktore nechces aby sa tam zobrazovali, sa tam zobrazovat nikdy nebudu - jednoducha matematika :)

Ano, dá se toho účiněji zbavit. Stačí se mrknout ke konkurenci: http://diit.cz/clanek/firefox-13-je-tu-a... ...

Ha ITmani nám tu píšou
Napsal jsem, že se mi to nelíbí, ne, že to nemám vyřešené.
Prostě se mi nezamlouvá, že ze startu to při přidání panelu hodí to hloupé okno s poslední navštívenou stránkou.
FF se před nějakou dobou nechutně provázal s G a teďka už přebírá i tohle.
Ale za tím co jsem napsal o děckách si stojím, že děti...