» Poradna » Programy

Nový Panel nástrojů ve Windows Vista?

Vadí mi jedna věc která mi ve Windows Vista nefunguje a chtěl bych vás poprosit jestli nevíte způsob jak ho vyřešit.Jelikož nemám moc rád ikony na ploše tak ve Windows XP používám druhý panel nástrojů na kterém mám zastupce programů které používám nejčastěji, a ten samí panel bych si chtěl (bez použití jiných programů) vytvořit i ve Vistě ale tam to tím samým spůsobem jakým to jde v XP bohužel nejde.Myslím že jak se vytváří dalši panel nástrojů asi určitě výte ale radši vám to popíšu ať jste v obraze:). Panel vytvořím že kliknu pravou myší na hlavní panel a tam najedu na položku "Panel nástrojů" a po rozbalení najedu dolů na položku "Nový panel nástrojů"a kliknu na ni a v zobrazeném okně vyberu složku kterou sem si předem vytvořil a pojmenoval třeba Aplikace.Panel se mi vytvoří dole u hodin a po odemknutí hlavního panelu si ho přetáhnu nahoru a pak do něj umisťuju zástupce programů.Nevím jestli to je vůbec možné nějakým jiným způsobem ve Windows Vista vytvořit tak budu rád když mi alespoň odpovíte.

Odpovědi na otázku

myslíš asi něco trochu jiného, ale já takto používám něco jiného.
Funguje to ve Win XP i Vista.
Pravou myší na spodní panel-panely nástrojů-snadné spuštění...
poté se vedle nabídky start vytvoří možnost přidávání zastupců

Dík ale myslím něco jiného : img178.imageshack.us ...

Jde to jednoduše tak, že chytneš ikonu Počítač a přetáhneš ji k okraji plochy, nebo spíše za okraj plochy a tam ji pustíš. A panel je hotov

Vytvoříš složku na ploše a tu přetáhneš mimo obrazovku.

www.microsoft.com ...

Díky přátelé zkusím to.