» Poradna » Notebooky

Nový ntb,pravé tlačítko myši nefunguje+Win8 nevyznám se

Zdravím,k novému notebooku jsem připojil novou myš,ta normálně jde,krom jedné malé maličkosti->pravého tlačítka,které nešlo už od začátku,jde mi jen na touchpadu.Pochybuji ,že vada je na myši ,bude to někde v nastavení,ale mám tu win8 a musím se tu nějak rozkoukat,nevím,jak to nastavit,mohl by mi někdo poradit?V tomhle se skoro nevyznám,díky.

Odpovědi na otázku

Nejsem si jistý, jestli je to v nastavení.. Myslím, že kdyby bylo, tak by se ti zablokoval zároveň na touchpadu i na myši... A ani nevím, že by nějaká funkce na zablokování pravého tlačítka v základním nastavení Windows vůbec byla a už vůbec, že by byla zvolená standardně.

našel jsem starou myš a na té to normálně jde,takže to bude teda na myši,nechápu ,jak může být rozbitá ,když je úplně nová...

Proto se W8 bojím :D