» Poradna » Programy

Novy ntb a na externim hdd nevidim skryte slozky

Ahoj, data mám na externím hdd a některá jsem si dal do složky, kterou jsem ve WinXP v menu start/tento pocitac/ext.hdd/složka označil jako skrytou. WinCommander složku neviděl, ale pokud jsem ji otevřel ve win, výše popsanou cestou, tak složka vidět byla a šel u ní změnit atribut. Koupil jsem nový ntb, win7 a ejhle, pokud jedu cestou tento pc/hdd atd, tak složku nevidím. Ve wincommanderu pochopitelně taky ne. Jak se teď k té složce dostat? Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Pro upřesnění, nejsem si jist jestli na starém ntb byly XP, nebo Visty....

Win key + R -> "control.exe folders"záložka zobrazení -> přepnout na "Zobrazovat skryté soubory a složky"

Diky, uz jsem to mezitím nasel....diky