» Poradna » Notebooky

Nový notebook

Dobrý den, poradil by mi prosím někdo s novým notebookem? Chtěl bych si pořídit notebook do 20 000.Převážně na tvorbu prezentací do školy taky bych potřeboval ať je co nejlehčí. Děkuji všem za rozumné odpovědi. Krasný večer.

Odpovědi na otázku

„Vyhledávání podle parametrů“ v e-shopech má dnes dovolenou?

Prilis malo informaci.Nakrm parametricky vyhledavac CZC, Mironetu nebo toho zelenyho smejda.Hledej slova MVME, ultrabook, hlinik,....Neni zac.Pa.