» Poradna » Notebooky

Nový notebook

Dobrý den, hledám notebook na častější přenos na nenáročnou práci - maily, web, konzumace obsahu, 13", delší výdrž bez mechaniky, včetně SSD.Nyní mám Acer V3 - 372, starý 3 roky, dnes odešel displej..Vyfiltrovat zboží na czc umím, jde mi spíše o Vaše zkušenosti s výrobci.. - jakému výrobci / řadě se vyhnout nebo naopak kterým směrem jít.. .. aby se mě po třech letech nestalo něco podobného a notebook vydržel nejlépe 5 let.. (takže kvalitní víko, panty...)Cena nejlépe cca 15, max 20.Předem děkuji za Vaše poznatky

Odpovědi na otázku

tak zúžil jsem to na ty poslední tři Lenova - Cena 22 je opravdu maxNicméně nevidím v tom velký rozdílporadí někdo prosím?

nebál bych se ani HP Probook s Intelem a grafikou Intel. Samozřejmě Elitebook by byl lepší, ale ten bude nejspíš mimo limit...

Nedávno, když se tady řešil NTB, tak tady psalo dost lidi, ze Hp odchází po záruce a dnešní kvalita není jako dřív..

"dnešní kvalita není jako dřív"To bohužel platí především pro Lenovo. Naopak Acer se spíš polepšil a HP se podle mne nezhoršilo, aspoň tedy u těch firemních řad (Probook, Elitebook) - třeba "herní" notesy Pavilion prý nic moc. Probooků máme po firmě víc a jsou zatím OK. Subjektivně z nich mám mnohem lepší pocit, než z pár modelů od Lenova podobné kategorie, co se mi dostaly pod ruku.Jo a ačkoliv je to OT, páč je to zcela mimo limit, tak HP řady ZBook jsou naprosto špičkové stroje, co v poslední době začínají nakopávat zadek nejvyšším Thinkpadům a Precisionům...

Ono to spíš vypadá, že tu někdo rád hejtuje HP. Jako platný argument, co jsem tu četl je, že sim karta do některých HP notebooků, není uživatelsky přívětivá. Který BFU bude chtít sundat zadní kryt notebooku, aby mohl zasunout sim...

Zatím mě zaujal tento model- předpokládám dlouhou výdrž- pevné tělo- kvalitní pantyhttps://www.comfor.cz/notebooky-pc/notebooky/no... kdyby měl někdo tip na něco jiného za obdobnou cenu, budu rád za každý poznatek