» Poradna » Notebooky

Nový notebook

Dobrý den, jelikož se v technologii moc nevyznám tak bych se chtěl otázat, jaký notebook si pořídit. Který notebook ze současného trhu je ideální pro mé potřeby ? Stroj potřebuju na občasné sledování filmů a videí, prohlížení internetu, tvoření různých dokumentu a nějaká lehká úprava fotek popř. občasná nenáročná hra. Od notebooku očekávám že se mi nebude sekat a vydrží aspoň ~5 let. Nevím jaké jsou cenové kategorie pro moje potřeby tak bych požádal nějaký širší výběr s odlišnými cenami. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

5 let životnosti zajistí pouze 5 let trvající záruka, takže už jen na takovou záruku potřebuješ min 3-5tis.Daný nb bude stát kolem 20tis. + ta záruka.

Cokoliv s minimálně 16GB RAM, nejnovější i3 a více a nebo předchozí i5 a více, SSD alespon 256GB+HDD, nesmí to být ultrabook pak by to mělo 5 let bez problémů vydržet