» Poradna » Notebooky

Nový notebook

Zdravím, uvažujem nad kúpou nového notebooku. Cena do 350€. Stačí to na klasický word a bežné veci do školy. Našiel som tento: http://www.changecomputer.sk/kategoria/notebooky/hp-no... .. čo naň hovoríte?

Odpovědi na otázku

proboha, zase Atom v podobě Celeron N3060, RAM 4GB a do toho plesknou Win 10!Tomu bych se tedy vyhnul.připlatil bych a vzal aspoň tohle:Lenovo V110-15ISK Black€368,48Intel Core i3 6006 Skylake, 15.6" LED 1366×768 antireflexný, RAM 4GB DDR4, Intel HD Graphics 520, HDD 500GB 5400 otáčok, DVD, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, webkamera, HDMI, USB 3.1 Gen 1, TPM 2.0, čítačka kariet, 4-článková batéria , Windows 10 Home 64bit (80TL0-17S)https://www.alza.sk/lenovo-v110-15isk-black-d... a nebo rovnou repas.

Nemáš skúsenosti s dákym dobrým predajcom repasov na SR?

tak to fakt neporadím, ale třeba budu vědět někdo další

Aj tak ďakujem, že si mi otvoril oči. O repasoch som ani nerozmýšľal. Má to dobrú životnosť? Samozrejme to nebude ako nový ale či to aspoň dákych pár rokov výdrži pri bežnom používaní?