Nový notebook

Dobrý den, prosím poraďte. Vybírám notebook mimojiné i na nějaké to hraní her,aler nevím který -Buď Lenovo IdeaPad G50-80 s procesorem Intel Core i5 5200U Frekvence procesoru 2,2 GHz (2 200 MHz) Počet jader procesoru 2× Core Boost Frekvence 2,7 GHz (2 700 MHz) s integrovanou graf.kartou-Paměť grafické karty 2 048 MB Čip grafické karty AMD Radeon R5 M3308 GB RAMNEBO Acer Espire E15 s procesorem-Typ procesoru AMD A10 Modelové označení procesoru AMD A10-8700P Frekvence procesoru 1,8 GHz (1 800 MHz) Core Boost Frekvence 3,2 GHz (3 200 MHz) Cache procesoru 2 MB a s graf.kartouPaměť grafické karty 2 048 MB Čip grafické karty AMD Radeon R8 M365 DX RAM 8GBNechci na tom hrát Witchera III na plný detaily, ale aby to něco málo zvládlo. Nejsem schopna posoudit který procesor a graf.karta je lepší. Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

Dobrý den, chci jezdit závody, které z těchto auto je rychlejší?Trabant nebo Wartburg?Co konkrétně chcete hrát?

trabant je lehci

Budeš do přenášet? Pokud ne, tak stolní počítač, nikoli přenosný.

Rozpočet? Za 15 na hry kašli. AMD za CPU ne,i3U minimum. Pod 940M nemá dedikovka cenu. Na straně AMD cokoliv s MR5 taky ne.