» Poradna » Notebooky

Nový notebook Lenovo jen načítání při spuštění

Zdravím, píšu sem, protože jsem již zoufalá. Dostala jsem nový notebook od značky Lenovo, jsou v něm předinstalované Windows 10, takže mi bylo řečeno, že s tím nebude žádný problém. Do notebooku jsem dala baterii, připojila do napájení a při spuštění se mi zobrazilo jen velké logo Lenovo a pod ním tečky naznačující načítání. Již přes půl hodiny se to točí, a pořád nic, myš se tam nezobrazuje, nevím co dělat, vzhledem k tomu, že jsem laik co se těchto věcí týče. Budu ráda za veškeré rady. Mockrát díky

Odpovědi na otázku

Protože jste asi laik, k prodejci, popsat stav a požádat o prvotní instalaci. Dobré firmy provedou zadara, slušné si řeknou do 100 Kč + vytvoří instalační nosiče pro obnovu (dnes na USB flešce) a to i doporučuji.

co je to za model toho notebooku ? první spuštění notebooku s předinstalováním systém trvá dlouho j

Je to Lenovo Z50-75

jak říkám nech to běžet v novém notebooku s operačním systémem je plno předinstalovaných aplikaci a ten notebook taky není nic extra

Ok, dekuji :)

Nech to spusteny klidne pres noc treba to jenom trva jo a dobry by bylo mit drat na internet pac si bude chcit stahovat aktualizacie.

Nesouhlas, pokud je pravda co píše. Vůbec se to ke stahování aktualizací nedostalo. Píše že vidí úvodní logo a to nejdříve se ptá na prostředí (české), dokonce se u 10 ptá zda provést či neprovést update při instalaci.

Ano podle návodu by se mě to mělo zeptat na instalaci těch desítek, nemáte nějakou radu, co tedy s tím?

tohle bez obrázku jak to vypadá na obrazovce neporadíme ¨

Sem fotka přidat nejde, černá obrazovka, uprostřed logo Lenovo a pod ním tečky točící se jakoby něco nacitaly

pokud chcete napíše na kasper@inmail.cz podívám se na to

Napsala. Děkuji!:)

Již jsem uvedl, jít k prodejci.Teď dlouze držet tlačítko na vypnutí (asi do 1 minuty), pokud nevypne, odpojit od sítě, pomalu otočit (ne s otřesy) a vytáhnout akumulátory, nebo nechat běžet do vybití.

Dobře, mockrát děkuji, asi tam zítra zajdu

Momentálně mám úplněstejný problém se stejným modelem. Chci se zeptat jak jste problem vyřešila. Jsem z toho už zoufalá. NB mám sice v záruce, ale denně jo používám a pracuji na něm. Za kažkou odpověď moc děkuji

Dnes se mi stalo to samé,stejný model,stejný problém,snad někdo poradí,jinak budu muset do prodejny .