» Poradna » Notebooky

Nový notebook do 13 000 Kč

Ahoj, z důvodu stěhování musím vyměnit desktop za notebook.Prosím o doporučení vhodného modelu pro prohlížení webu, MS Office a koukání na videa.Základní parametry, které bych chtěl:256 Gb SSD disk, ideálně M.214" ISP matný displej5 GHz WiFikovové těloZkoušel jsem filtrovat modely a vyšel mi např. Acer Swift 1 Sparkly Silver.Koupili byste si repasovaný Lenovo ThinkPad?Díky moc

Odpovědi na otázku

To ma nejakej Pentium N procak... to nechces...Priplat aspon dvojku na neco jako tohle https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-s540-14api...

Ahoj, nevypadá vůbec špatně, jen teď přemýšlím jestli se vyplatí koupit IdeaPad nebo repasovaný ThinkPad, který je zpracováním někde úplně jinde.

Tak to si musis rozhodnout sam. Chces spis novy nepouzivany notebook s novou generaci procesoru (Ryzen 5 u toho S540 za 15 tis.), s novou baterkou a nevysvicenym displejem?Nebo chces poctivejsi a pevnejsi konstrukci, vykonnejsi procesor (ale starsi generaci), kdovijakou kvalitu baterie a vysviceny displej u repasu?

Chápu, asi máš pravdu, nový notebook bude lepší, ještě se zeptám, grafika je integrovaná v procesoru?Bude umět enkodovat x265 videa?