» Poradna » Notebooky

Nový notebook ...

Dobrý den Chtěl bych si koupit notebook nejlépe do 20k.Nepotřebuji ho na hry, ale do školy ... Potřebuji na něm využívat programy Photoshop,Autocad atd.. A to nejlépe plynule.Myslím že nejlepší by bylo SSDčko pro systém a HDD na ostatní věci aspoň 800gb. Normální velikost nic moc velkého budu to nosit do školy.Výdrž baterie nehraje roli vždy bude k ruce elektřina. Děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Autocad? To si na notebooku fakt nedokážu představit. Teď mám 27" monitory a chtělo by to něco většího. Jestli to myslíš vážně, tak už začni šetřit na brýle. ☺

No hele nic moc mi nezbývá :D fakt ho do školy nosit potřebuju.Zatím jsem koukal na HP ProBook 430 G4, ale nevím jestli s tou grafikou utáhne potřebné programy.No a s tou 13,9' obrazovkou :D brýle coming

pod velikost 15.6 nejdi ani náhodou!Sám nosím 15.6ku - je to kompromis, ale po cestách si nevyberu. Ale menší bych nechtěl ani náhodou.

Jakou značku doporočujete ?

to hodláš rýsovat o přestávce na chodbě s notesem na koleni? To je pěkná kravina - ve škole máte určitě studovny a učebny s normálními desktopy. Budeš na koleji?

Ano budu na koleji :)

pokud nehodláš vysolit víc peněz, tak SSD + HDD podle mne nemáš šanci. Koukal bych na něco jako:https://www.czc.cz/msi-gl62-6qe-1804cz-cerna... kde je šance, že to všechno nějak rozumně utáhne.

No do těch 20k to vezmu pokud nebude jiná možnost, nejsem si ale jistý jak si na tom stojí HP s takovýma to programama.Ještě jsem koukal na HP ProBook 450 G4Myslím že s touhle grafikou by to už mohlo jít + to SSD pro systém by zaručilo rychlé zapínání.

dej sem link - Probooky se dělaj v různých verzích a dost se to liší. Taky ten Probook asi bude mít úspornou verzi CPU.Jo a pokud tam je SSD, tak se tam u levnějších strojů nedá přidat HDD (leda by tam byla DVD mechanika a nacpalo se to místo ní).