Nový monitor píše no signal

Dobrý den, právě jsem zapojil nový monitor do pc, a v nastavení jsem zapl HDR, obrazovka zčernala a píše NO Signal, nevíte kde by mohl být problém?

Odpovědi na otázku

Ocividne sa snazis posielat na ten monitor data vo formate ktory nepodporuje, t.j. monitor signal nerozpozna, t.j. nic nezobrazi. Vrat to nastavenie spat a predtym nez budes chciet akekolvek spesl vlastnosti zapnut, tak si najprv nastuduj manual.

Zapl jsem to ve windowsu, tak nevim jak to tedy vypnout ??

Tak to zasa vo Win vypnes, nie? Restart do nudzoveho rezim, ...

Spusť nouzový režim Windows a tam to zase vypni.

No, když ten monitor svítí černě a neprijma signál, tak se asi těžko dostanu do nouzaku....

Nouzový režim se nespouští z Windows, ale při jejich startu. Předpokládám, že když vypneš a zapneš počítač, tak vidíš aspoň hlášku BIOSu a úvodní logo windows?

prechod do nudzoveho rezimu vo win10 (8 neviem, 8 nikto nepouzival) dizajnoval nejaky turbobanan. Vzdy stacilo pred startom samotneho windowsu stlacit F8 a vybrat si. Ale nie, to co funguje musime zmenit na nieco co nefunguje, takze do nudzoveho rezimu v 10ne sa dostanes dost tazko. Bud nabootujes instalacku a das opravit a tam niekde je zasity nudzovy rezim, alebo 3x resetnes pocitac pri nacitavani windows, dostanes sa do toho isteho menu a tam niekde je zasity... Lets make things worse.. minule som pisal.

Není to pravda, nouzový režim se DÁ spustit i z W10. Jen je potřeba stisknout a držet shift, pak dát při stálem držení restart a pak se řídit podle toho co to píše na obrazovce.

Ten nudzovy rezim je prave o tom, ze ide v uplne najzakladnejsom nastaveni.

Dobrý, děkuji. Opravil jsem to pomocí druhého monitoru