» Poradna » Mobily

Nový mobilní telefon ZOPO

Čest uvažuji o novém telefonu stačí mi střední až vyšší třída, stačí mi ale dvoujádro s lepším displejem 4 palce mininálně .... Uvažuji o Samsungu Galaxy S 2 Plus ale teď jsem objevil ZOPO C2 s vynikajícím vybavením a stojí pouze 6 000kč .. akorát že značka je poměrně neznámá a nová ... 5 palcovej full hd displejčtyřjádro frekvence 1,5GHz1GB RAMkyChci se zeptat máte někdo zkušenosti s touto značkou ? Myslím že za 6 000 by se to dalo risknout a koupit ... Díky za komentáře

Odpovědi na otázku

Mám zkušenosti obecně s neznačkovými telefony (= telefon, který nemá velkou komunitu píšící latinkou). Není to pro každého. Buď na tom budeš jen volat, SMSkovat a internetovat, pak nebudeš mít problém a nebo se do toho musíš ponořit, aby jsi dosáhl plné fuinkčnosti. Nic mezi tím není.Pokud jsi smartphonová lama, raději neznačkovému telefonu obloukem vyhni.

Neznačkový no nevím .... ale když se podíváš na to co v sobě telefon má a pak na cenu tak to prostě láká koupit

Tak si to kup. Neznám tě, možná jsi vrtal a budeš se v tom telefonu vrtat rád. Ale kdo se v telefonech (myslím softwarově) nevrtá rád, tak ten tyhle neznačky neocení.

Jinými slovy, dnešní smartphony nejou ani zdaleka tak o HW, jako spíše o SW a jeho odladěnosti pro daný HW. Proto je tak úspěšný iPhone. Je to prostě odladěný SW na průměrném HW.

Bych se nebál doporučit Lumia 920 za cca 6.500,-Tak aspoň nějaká recenze k ZOPOhttp://mobilizujeme.cz/clanky/recenze-zopo-c2-ch...

telefon je skvělý.... mám ho a jsem spokojená jako nikdy předtím :)

Zdravym .ja mam zoppo c2 platinum ale nejde mi nejako pustit mobilny internet .wifi slape ale ten mobilny sa neda zapnut.viete poradit?

Do nedávna jsem používal jen tel. od samsungu.Ted mám Zoppo zp780 a naprostá spokojenost.Nemám s ním nejmenší problém a už bych neměnil.