Novy laptop

Zdravim. Chcel by som kupit laptop HP Pavilion rady DV68xx. Co by ste mi poradili?

Voped diki.

Odpovědi na otázku

poradil by som ti nekupovat somariny.. ak predsa len trvas na pavilione tak pockaj kym budu tieto v predaji h10010.www1.hp.com ...

No OK, ked je podla teba Pavilion somarina, tak povedz, co je dobre, hm?

skús Fujitsu Siemens Esprimo Mobile - rada V. aktuálne výborný pomer cena/výkon

No hej...ak mi za 26 000 SKK ten Siemens ponukne Intel Core 2 Duo s taktom jadier 1.8 GHz a viac, 4GB DDRII RAM 667 MHz, grafiku GeeForce GO 8400 256 - 1536 MB, HDD 320GB, HDMI vstup/vystup a ochranu pred vstupom do pocitaca pomocou odtlacku prsta, tak mozno aj zacnem uvazovat...inak nie je velmi o com, lebo HP Paviliony radu DV68xx vsetky tieto veci maju...

To mi fakt nik nevie seriozne poradit?