» Poradna » Ostatní

Nový Jack do mikráku

Chcci se zeptat před pár lety jsem si koupil mikrofon: https://www.google.cz/searchA nejde to napojit do pc tak se chci zeptat jestli by fungovali kdybych dokoupil toto:https://www.google.cz/searcha napojil to do pc jestli by ten mikrák fungoval

Odpovědi na otázku

To budeš přepajovat nebo nejsi schopny jen najít redukci z 6,3 na 3,5?

Ty si mě špatně pochopil já se ptám jestli když to koupím a napojít do mikráku a pc tak jestli to pojede v kompu.. :D

redukcia ti pomôže, no bude utrpieť kvalita, alebo bude blbnúť hlasitosť.ten mikrofón má totiž XLR, čo znamená, že zvuk je vyvážený. umoňuje lepší odstup od šumu a potlačuje rušenie a podobne. keď ho pripojíš na klasický jack, resp port v pc, ktorý je nevyvážený, môže ti to praskať, šumieť, obvykle skôr spozoruješ nezrovnalosti v hlasitosti.ideálne je na takýto mikrofón používať aj profi zvukovku, ktorá má vyvážené vstupy. tá už však stojí aj 10x viac než ten tvoj mikrofón. plus neviem či nebude mikrofón potrebovať silnejšie napätie a mohol by si niečo poškodiť. taký fantom power +48V ti asi zvukovka len tak nedá.pripojiť sa to dá, ja som raz skúšal z konzoly na vyvážený výstup pripojiť klasický cinch/jack a zapojiť to do zosilovača, fungovala len jedna strana. bol to však výstup a nie vstup.možno by som na tvojom mieste mikrofón vrátil a poobzeral sa po nejakom klasickom.