» Poradna » Ostatní

Nový herní počítač

Dobré odpoledne, jelikož nejsem žádnej "Ajťák" tak bych byl moc rád za vaší radu, rád bych si chtěl sehnat nový herní počítač. Problém je v tom, že se v tom moc neorientuji. Tak bych chtěl od vás poradit. Co si myslíte o této sestavě od CZC.cz? http://www.czc.cz/hal3000-game-prime-pasiv-... Jesli se Vám moc nelíbí, tak budu rád o radu s poskládáním, potřeboval bych se vejít cca do 17 000,- Kč. Musí obsahovat OS! Budu moc rád za vaše veškeré rady. :)

Odpovědi na otázku

Ten HAL je predrazene ozivle muzeum a za herni PC se to neda povazovat ANI OMYLEM.

Děkuji za názor :)

AMD Radeon R7 240 a hry nejde dohromady. Úplné minimum je u AMD R7 250X. Je to komplet za 15k, odečti si 2,5k za windows, 2,2k za ten šmejdskej LCD (to je fakt hnus), případně pokud je k tomu ještě něco a jsi na cca 10k. Za to alespoň trochu slušné PC na hry prostě nedáš dohromady. To je jen na slušný kancl PC.

Dobře lidičky :) Tak s tímto šmejdem nebudu počítat :| Nejspíše si budu muset něco postavit, no, upřímně, to nezvládnu.

Nemáš doma něco, čím by to šlo zlevnit? Monitor, nějaký použitelný HW (třeba disk, bednu). A windows musí být? Nemáš možnost využít třeba zdarma windows ze školy? A nebo tam můžeš dát zkušební verzi W10, která zdarma (po vydání W10 ale bude třeba sehnat něco jiného) je a celkem i stabilní.

Monitor mám, který mám ale zapojení k ntb. Takže s tím je problém. Můj strop je 18 000,-takže cca -2 200 za OS a jsem na cca 15,800. S tím by se dalo něco dělat?

Tak že monitor ano nebo ne?

a co toto? šlo by to do sebe? http://www.czc.cz/atsrejkf22h36813cthb267ak... a názor prosím :)

Možná ano,ale proč si třeba už za ty peníze nekoupíte na hry třeba grafickou kartu gtx,podle mně už je lepší ta nvidia

Až na to, že to nebude fungovat a že je v tom hromada zbytečností:- CPU a deska nejdou dohromady (AM3+ vs FM2+)- 500W zdroj je zbytečný luxus- mechanika je dnes zbytečná, pokud ji opravdu na něco nepoužíváš- na co tu zvukovku, když šetříš, jak to jde? Víceméně stejnou máš na desce.- W8.1 krabice stojí o 200,- více, opravdu je nutné brát jen OEM, která bude u příštího PC k ničemu?

Za 18k by šlo něco takového:http://www.czc.cz/16jup1kunki9kamogsbnm1ghb...

To stojí za zvážení :) Děkuji! :)

Moc si jste mi pomohl! :)