Nový hardware

Dobrý denPři hraní her mi zamrza pc.Chtel jsem se zeptat nekde jsem cetl ze pri vymene desky jse ma preinstalovat windousChtel jsem se zeptat je to nutností a muže to za mé problémy.Předem dekuji za pomoct.Přikládám sestavugigabyte 990fx gamingamd fx9590+kraken x31msi 970 4gbddr3 kingstone hyperx 1333 mhz 2x8gbcoisair cx750w

Odpovědi na otázku

pokud nevis co predem odinstalovat, tak je vhodnejsi preinstalovatzasekavani ti muze zpusobovat prehrivani

Tak tady muze byt, pricin nekolik, pokud menis zakladni desku, tak rozhodne je treba windows, peistalovat, jde ale o to jaka deska tam byla drive, zda stejna, tak to nutnost byt nemusi, pokud jina tak musi, ovsem ta starsi asi nedelala co mela takze u nove preinstalovat.Teploty to mouzou delat, taky to muzou delat ovladace, ktere jsou jine, nebo tam drive nebyli protoze ta komponenta nefungovala.Udelel migraci profilu, pak zalohu windows. Pak to preinstaluj a hlavne s ovladaci, potom tam dej ten zbytek profil a popr. zaloho, ale pozor ne s ovladaci temi puvodnimy.

Servis. Ušetříš čas, peníze a nervy. Stejně jako bys je ušetřil při soustředění v hodinách češtiny...