Nový harddisk a paměti

Dobrý den,koupil jsem si novou sestavu kromně harddisku mam tam zatím starý HDD SEAGATE ATA(starý konektor ''pásový'')70GB asi 8 mb cahce mno porstě 4 roky starej HDD koukal sem na Tomshardware.com a což sem se docela divil byl na druhém místě Seagate Barracuda 7200.11 ST3320613AS,SATA/300,320 GB,16 MB

www.tomshardware.com ...

stojí kolem 1250kč myslím že je to dobrá volba,a kolik podporuje max Xpčka Paměti někde sem slyšel 2GB někde 3GB...bud mít vymněna harddisku nějaký vliv na hraní her děkuji :)

Odpovědi na otázku

Výměna harddisku bude mít vliv na vše - od rychlosti spuštění XP, po načítání levelů ve hrách.

Pro XP 32-bit je fajn použít max.3GB paměti dvoukanálově.