» Poradna » Ostatní

Nový FW do DVD Philips 737

Je ke stažení na :http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/dcbint 7&country=CZNew featuresSupport for Cyrillic CharactersPress SUBTITLE more than once to select and choose the type of fontsupport (Latin1, Latin2 or Cyrillic) for your languageEnhanced property display of MPEG-4/DivX video filesEnhancement made for display of DivX subtitles.Support latest DivX codecs, including DivX 5.1.General improvement .

Odpovědi na otázku

A už jsi ho testoval? Funguje dle očekávání?

Zatím jsem ho vysmahnul na CDRW a odpoledne to testnu.

Taky čekám, až vypadnu z práce

Tak stručně: NA HOVNO.  České titulky stejně nejdou a velikost - s tím se snad ani nic neďálo.

Ale stačí se kouknout na dvd737.webzdarma.cz a už to v ISO Latin2 funguje.Všechny zdraví tester