» Poradna » Mobily

"Nový" fotoaparát

Ahoj,pořídil jsem nový fotoaparát. Když jsem s ním začal fotit a chtěl se podívat na fotky, zjistil jsem, že je čísluje od 1220+. To znamená, že s tím foťákem už bylo uděláno přes 1200 snímků než jsem ho dostal do ruky. Je to důvod k reklamaci?Dík.

Odpovědi na otázku

Ne.

Keď máš na novom aute 30km tiež by si ho reklamoval?

a jak jsi přišel na to, že to číslo znamená počet snímků? Každý výrobce v tom má trochu jiný systém.

Pokud si pořídil opravdu nový fotoaparát tak byl v zalepené krabicí s originální samolepkou výrobce. To je samozřejmě nutné kontrolovat hned při převzetí.A jak už bylo odpovězeno, číslování snímků nevypovídá nic o tom kolik jich už bylo vyfoceno. U lepších foťáků bývá v menu položka kde se dá počet vyfocených snímků zobrazit.

Koupeny kde, prodejce by mel mit oznacene pokud prodava pouzite/vracene zbozi