Nový disk

Ahoj všem. Jelikož už musím občas řešit místo na disku, zvažuji koupit nové SSD. PC je cca 7 let staré. Nějaká I3+ 950GTX+dva disky. Jeden je klasika WD Caviar Black LX - 500GB, druhý, později kupovaný asi 2014, SSD HyperX FURY - 120GB . Jelikož má moje deska jen dva SATA III, zvažuji ten mechanickej připojit na starší SATA 3Gb, starší SSD nechat na SATA 6Gb. Koupit novej SSD na SATA 6Gb. Disk by měl mít 1TB , cena +/- 3000 Kč. Takže bych potřeboval nějaký doporučit. Zatím mám vybrán WD Blue 3D NAND SSD disk 1TB. Nebo jiné řešení? Jo a základovka je MSI ZH77A-G43 . Díky všem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Může být. Případně ověřený je MX500.

PS: Držte se záruky 5let.

Kromě MX500 a již zmíněného WDC Blue má 5 let záruku i nový KC600 a nevypadá zle:https://pctuning.tyden.cz/hardware/disky-cd-dvd-br/...

"Jelikož už musím občas řešit místo na disku" "cena +/- 3000 Kč." => WD RED 4TB 3077 czc.cz

Rád bych SSD.

Proč ??? Na fotky, videa, atd. je HDD mnohem lepší volba. Popř. vyhodit dosavadní HDD a dát větší (třeba 4 TB).